Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Podsumowanie półkolonii letnich w Gruzji

Letnie obozy w Gruzji na stałe weszły do działań podejmowanych przez Stowarzyszenie Solidarności Globalnej. Po raz trzeci nasi wolontariusze odwiedzili Gruzję, by w wybranych wioskach zorganizować półkolonie dla dzieci. Od 12 do 24 sierpnia szóstka wolontariuszy pracowała z dziećmi i młodzieżą w Gruzji. Nikozi, Ianeti, Shavshvebi – miejsca tak różne od siebie, jednak łączy je wspólny problem: peryferyjność - terytorialna, społeczna i ekonomiczna. Sierpień jest miesiącem szczególnie ważnym dla Gruzinów, ze względu na wciąż żywe wspomnienie niedawnej wojny z Rosją. W duchu solidarności, w tym czasie nasi wolontariusze pokazali, że pamiętamy o Gruzji.

Poniżej relacje wolontariuszy z poszczególnych miejsc:

Last Updated (Tuesday, 17 September 2019 16:14)

Read more...

 

„Horyzonty Solidarności” wracają!

Miło nam poinformować, że po dłuższej przerwie wracamy z cyklem spotkań otwartych „Horyzonty Solidarności” dotyczących tematów związanych z solidarnością w wymiarze globalnym.


Last Updated (Thursday, 05 September 2019 11:50)

Read more...

 

Gruzja - półkolonie letnie 2019

W najbliższe wakacje, wzorem ubiegłych lat, chcemy zorganizować półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży w Gruzji.

Last Updated (Tuesday, 04 June 2019 10:21)

Read more...

 

Uszyć rzeczywistość

W czasach, kiedy za człowieka wszystko robią maszyny, projektowanie i szycie ubrań jest jedną z ostatnich przystani tego, co ludzkie, osobiste i prawdziwe. – Christian Dior

Last Updated (Wednesday, 16 January 2019 15:53)

Read more...

 

Wesołych Świąt!

Last Updated (Saturday, 22 December 2018 11:33)

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj