Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Opowieść o odwadze

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Andrejem Sannikowem, autorem książki „Białoruska ruletka. Opozycyjny kandydat na prezydenta o walce z dyktaturą”, które odbędzie się 20 kwietnia (czwartek) 2017 r. o godz. 17:00 w Centrum Wolontariatu, przy ul. Głęboka 17

 

Last Updated (Tuesday, 18 April 2017 10:11)

Read more...

 

Droga dialogu

We wtorek, 28 marca, gościliśmy w naszym Stowarzyszeniu przedstawicieli Fundacji Dialogu i Tolerancji z Warszawy, pana Mikaila Uzdenova, założyciela i prezesa Fundacji, panią Marinę Hulię oraz panią Hedę.

 

Last Updated (Monday, 03 April 2017 18:59)

Read more...

 

O potrzebie dialogu polsko-czeczeńskiego

Stowarzyszenie Solidarności Globalnej serdecznie zaprasza na spotkanie z Mikailem Uzdenovem, Czeczenem, założycielem i prezesem warszawskiej Fundacji Dialogu i Tolerancji, które odbędzie się 28 marca o godzinie 17:00 w Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17.

 

Last Updated (Tuesday, 13 June 2017 06:52)

Read more...

 

Paradoksy Białorusi. Spotkanie z Leszkiem Szerepką

Spojrzeniu na współczesną Białoruś i próbie zrozumienia tego pełnego paradoksów kraju, poświęcone było zorganizowane 28 lutego spotkanie z p. Leszkiem Szerepką, dyplomatą, historykiem, ambasadorem RP na Białorusi (2011 – 2015), autorem książki „Oblicza Białorusi. Zapiski ambasadora”.

Last Updated (Wednesday, 15 March 2017 16:25)

Read more...

 

Oblicza Białorusi

Chcesz zrozumieć współczesną Białoruś? Zapraszamy na spotkanie z Leszkiem Szerepką, ambasadorem Polski na Białorusi w latach 2011-2015.  Wieczór z autorem książki "Oblicza Białorusi" odbędzie się we wtorek 28 lutego o godzinie 17-tej w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17 w Lublinie.  Publikacja, która będzie do nabycia w trakcie spotkania, znakomicie oddaje paradoksy naszego wschodniego sąsiada. To kraj, którego prezydent słabo mówi w języku ojczystym. To jedyne państwo w Europie, gdzie wykonuje się karę śmierci. Chcesz  dowiedzieć się więcej - zapraszamy!

 

Last Updated (Tuesday, 21 February 2017 13:40)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj