Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Chiny na ludowo - relacja ze spotkania

 

Last Updated (Thursday, 30 November 2017 11:42)

Read more...

 

CHINY NA LUDOWO, czyli o wieloetniczności, wieloreligijności i wielokulturowości w Państwie Środka

Zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte, które odbędzie się
we wtorek, 28 listopada 2017 r. o godzinie 17:30
w sali Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17.


Last Updated (Friday, 24 November 2017 10:58)

Read more...

 

Dzień kubański

Poznawanie kultury, tradycji, geografii Kuby, ale przede wszystkim próba odpowiedzi na pytanie dlaczego i jaka pomoc potrzebna jest Kubańczykom, złożyły się na edukacyjną grę terenową, którą zorganizowaliśmy wczoraj w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Skrzydła”.

Read more...

 

Przygotowania do wolontariatu na Kubie

Przed nami kolejny etap zapoczątkowanej w 2006 roku współpracy z Kubańczykami. Przygotowania do wolontariatu na Kubie trwają. Już niedługo rozpocznie się misja naszej wolontariuszki w niewielkiej miejscowości położonej w środkowej części kraju, w Diecezji Santa Clara.
W planach jest odwiedzanie osób chorych, samotnych oraz prowadzenie zajęć edukacyjnych i warsztatów dla dzieci i młodzieży zgromadzonej przy parafii, gdzie od kilku miesięcy posługuje ksiądz z Polski.

Last Updated (Saturday, 11 November 2017 13:08)

Read more...

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zainteresowanych włączeniem się w działania prowadzone przez nasze Stowarzyszenie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 listopada 2017 (poniedziałek) o godzinie 19:00 w Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17.

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj